obal na oděvy 60x130cm
Kód: MA-268644
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Obal na oděvy 60 x 130 cm. rozměry: 60 x 130 cm materiál: PVC Praktický velký obal na oděvy je opatřený zipovým uzávěrem a otvorem na zavěšení ramínka v horní části obalu. Přední strana je průhledná pro lepší orientaci mezi oděvy. Obal chrání oděv proti znečištění. Materiál: průhledné PVC.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022304778 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,166 kg |
| Objem přepravní: | 0,713 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
