obracečka 32cm nylon HANDY
Kód: MA-287586
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Obracečka 32 cm, nylon, HANDY. délka: 32 cm materiál: nylon PA66 Obracečka s otvory HANDY. Praktické očko pro možnost zavěšení. Náčiní se snadno udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Maximální teplota: do 210°C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022620045 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 1,024 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
