obracečka 33,5cm nerez
Kód: MA-399894
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 33,5 cm materiál: nerez očko k zavěšení Děrovaná obracečka v sobě spojuje funkci naběračky plus sítka a pomůže vám při vaření i servírování jídla, které potřebujete oddělit od tekutiny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590419400727 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Objem přepravní: | 0,972 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | obracečka |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
