obracečka BRILLANTE 29cm dřev.
Kód: MA-267614
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Obracečka BRILLANTE 29 cm, dřevěná. délka: 29 cm šířka: 5,5 cm materiál: bukové dřevo Dřevěná obracečka BANQUET Brillante, provedení natur v kvalitním zpracování. Obracečka je vhodná k obracení smažených nebo pečených pokrmů a nepoškrábe žádné nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obracečky, lopatky, naběračky, pěnovačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8590419033659 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,033 kg |
| Objem přepravní: | 0,081 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 0,45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
