obracečka BRILLANTE BAMBOO.30cm bambus
Kód: MA-287585
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Obracečka BRILLANTE BAMBOO.30 cm, bambus. rozměry: 30 x 6 cm materiál: bambusové dřevo Dřevěná bamusová obracečka Brillante Bamboo je vhodná na každodenní použítí, při přípravě různých pokrmů. Je vyrobena z bambusu a je opatřena praktickým okem pro zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obracečky, lopatky, naběračky, pěnovačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022473917 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,119 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
