obracečka na palačinky dřev.
Kód: MA-330164
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Obracečka na palačinky dřevěná. rozměry: 29,5 x 5,5 cm materiál: bukové dřevo Dřevěná obracečka, ideální na palačinky, omelety, placky, bukové dřevo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obracečky, lopatky, naběračky, pěnovačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594026577292 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,038 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,06148 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 5,3 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
