obracečka prohn.29,5cm dřev.
Kód: MA-253261
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 29,5 cm materiál: dřevo Dřevěná prohnutá obracečka je vhodná k obracení smažených nebo pečených pokrmů a nepoškrábe žádné nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obracečky, lopatky, naběračky, pěnovačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595054856816 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,638 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5,5 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
