obracečka prohnutá 27x5cm dřev.
Kód: MA-267631
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Obracečka prohnutá 27 x 5 cm, dřevěná. délka: 27 cm šířka: 5 cm materiál: bukové dřevo Dřevěná obracečka, ideální na palačinky, omelety, placky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obracečky, lopatky, naběračky, pěnovačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8590419108272 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,025 kg |
| Objem přepravní: | 0,54 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
