obracečka rovná 28cm dřev.
Kód: MA-253271
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 28 cm materiál: dřevo Dřevěná rovná obracečka je vhodná k obracení smažených nebo pečených pokrmů a nepoškrábe žádné nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obracečky, lopatky, naběračky, pěnovačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595054856823 |
| Hloubka přepravní: | 27,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,649 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5,9 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
