obracečka s otvory 28cm nerez rukojeť dřev.
Kód: MA-221051
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 28 cm materiál: verez, dřevo Obracečka s otvory je ideální pro přípravu a obracení jídel na pánvi nebo na grilu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obracečky, lopatky, naběračky, pěnovačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8595047703714 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,696 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Typ nástroje: | obracečka |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
