obracečka s otvory 33cm nylon + nerez
Kód: MA-368365
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Obracečka s otvory 33 cm, nylon + nerez. délka: 33 cm materiál: nerez + nylon očko k zavěšení Děrovaná obracečka v sobě spojuje funkci naběračky plus sítka a pomůže vám při vaření i servírování jídla, které potřebujete oddělit od tekutiny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022310861 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 1,48 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
