obracečka s otvory 34x8cm AKCENT nerez
Kód: MA-327321
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Obracečka s otvory 34 x 8 cm, AKCENT, nerez. rozměry: 34 x 8 cm materiál: nerez Obracečka s otvory AKCENT, vyrobená z nerezové oceli, je určena pro profesionální i domácí použití. Obracečka je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje a lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní AKCENT splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022462638 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,095 kg |
| Objem přepravní: | 0,78 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
