obracečka s otvory 34x8cm AZORA nerez
Kód: MA-287588
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Obracečka s otvory 34 x 8 cm, AZORA, nerez. rozměry: 34 x 8 cm materiál: nerez Obracečka s otvory AZORA, vyrobená z nerezavějící oceli, je určena pro profesionální i domácí použití. Obracečka je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596136101749 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,792 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
