ocílka 29cm APETIT
Kód: MA-287589
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ocílka 29 cm APETIT. délka: 29 cm délka čepele: 19 cm materiál: ocel, plast Ocílka APETIT je vyrobena z pozinkované uhlíkové oceli. Tvar ocílky zajišťuje maximální účinek při použití. Ergonomické držadlo je vyrobeno z odolného plastu (polypropylen) v černé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8591022385883 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Objem přepravní: | 0,7 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
