ocílka kruhová 250x12mm
Kód: MA-480021
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (D x pr.): 250 x 12 mm Kruhová ocílka 250 x 12 mm je určeno k broušení kuchyňských nožů s hladkým ostřím.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8595055901928 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,29 kg |
| Objem přepravní: | 0,78 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 39 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
