očko vykrajovací nerez/dřev.
Kód: MA-243071
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Vykrajovací očko. - k odstranění bubáků a dřevnatých žilek se stopkou u hrušek a jablek - na ozdobné vykrajování ovoce a zeleniny (hvězdičky z mrkve, leknínky z ředkvičky) - k vykrajování tmavých žilek, prasklin a oček z brambor materiál: nerez, bukové dřevo délka: 14 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594014110029 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,1845 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4,5 cm |
| Výška přepravní: | 20,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
