odkapávač 48x32cm Cr s podnosem PH mix barev 1444
Kód: MA-332679
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odkapávač 48 x 32 cm, Cr, s podnosem PH mix barev 1444. rozměry (D x Š): 48 x 32 cm materiál: Cr odkapávač + plastový podnos mix barev: bílá, černá Odkapávač, vhodný na odkládání talířů, nádobí i příborů, se hodí do každé kuchyně, jeho součástí je i plastový podtác.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8001579484545 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,52 kg |
| Objem přepravní: | 18,432 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 48 cm |
| Typ dopňku: | odkapávač |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
