odkapaváč 48x32cm drát.BÍ s podn.PH 1455
Kód: MA-332923
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
odkapaváč 48 x 32 cm drát. BÍ s podn. PH 1455 rozměry (D x Š): 48 x 32 cm materiál: drát + plast barva: bílá Odkapávač, vhodný na odkládání talířů, nádobí i příborů, se hodí do každé kuchyně, jeho součástí je i plastový podtác.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8001579484552 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,85 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 16,896 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 48 cm |
| Typ: | organizace v kuchyni |
| Typ dopňku: | odkapávač |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
