odkapávač 48x33x9cm Cr BANQUET
Kód: MA-287590
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odkapávač 48 x 33 x 9 cm, Cr, BANQUET. rozměry: 48 x 33 x 9 cm materiál: pochromovaná ocel Drátěný odkapávač vyuřijete při každém mytí nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8591022391938 |
| Hloubka přepravní: | 48 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,46 kg |
| Objem přepravní: | 12,672 dm3 |
| Šířka přepravní: | 33 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
