odkapávač na nádobí 34x34x12cm Cr
Kód: MA-332675
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odkapávač na nádobí 34 x 34 x 12 cm Cr. rozměry: 34 x 34 x 12 cm Do moderně vybavené kuchyně patří bezesporu kvalitní nerezové výrobky z drátěného programu. Odkapávač a nádobí Vám zaručí bezpečné a přehledné uložení kuchyňského vybavení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8001579483005 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,45 kg |
| Materiál: | chrom |
| Objem přepravní: | 12,716 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 34 cm |
| Typ: | organizace v kuchyni |
| Typ dopňku: | odkapávač |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
