odkapávač na nádobí 39,5x29,5cm s podnosem PH ŠE
Kód: MA-337260
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odkapávač na nádobí 39,5 x 29,5 cm, s podnosem, PH ŠE. rozměry: 39,5 x 29,5 x 8 cm materiál: plast barva: šedá Odkapaváč na nádobí slouží k odkládání umytého nádobí. Odkapávač je členěný na sekce příbory, talíře a ostatní nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8590419115928 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,378 kg |
| Objem přepravní: | 10,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
