odkapávač na nádobí 40x31cm s podnosem PH ŠE
Kód: MA-267219
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odkapávač na nádobí 40 x 31 cm, s podnosem, PH ŠE. rozměry: 40 x 31 x 12 cm materiál: plast barva: šedá Odkapaváč na nádobí myKITCHEN slouží k odkládání umytého nádobí. Odkapávač je členěný na sekce příbory, talíře a ostatní nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 8591022595824 |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,835 kg |
| Objem přepravní: | 15,6333 dm3 |
| Šířka přepravní: | 31 cm |
| Výška přepravní: | 12,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
