odkapávač na nádobí 47x38cm s podnosem PH mix barev
Kód: MA-280777
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odkapávač na nádobí 47 x 38 cm, s podnosem, PH mix barev. rozměry: 47 x 38 cm materiál: plast mix barev: bílá, šedá Odkapávač s podnosem, který zachytí přebytečnou vodu z umytého nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 5902443003776 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,586 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 16,074 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 47 cm |
| Typ: | organizace v kuchyni |
| Typ dopňku: | odkapávač |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
