odkapávač na nádobí CLASSIC 44x35cm s podnosem PH mix barev
Kód: MA-280806
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odkapávač na nádobí CLASSIC 44 x 35 cm, s podnosem, PH mix barev. rozměry: 44 x 35 cm materiál: plast mix barev: červená, modrá, zelená, béžová, hnědá, šedá, bílý granit Odkapávač s podnosem, který zachytí přebytečnou vodu z umytého nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 5902443002762 |
| Hloubka přepravní: | 9,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,65 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 14,63 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 35 cm |
| Typ: | organizace v kuchyni |
| Typ dopňku: | odkapávač |
| Výška přepravní: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
