odkapávač na nádobí obdél. 39x29x10cm PH ŠE tm.
Kód: MA-270246
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odkapávač na nádobí obdélníkový 39 x 29 x 10 cm, PH ŠE tm. rozměry: 39 x 29 x 10 cm materiál: plast barva: tmavě šedá Obdélníkový odkapávač na nádobí, který zachytí vodu z umytého nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 3253920743053 |
| Barva: | šedá |
| Hloubka přepravní: | 39,1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,295 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 12,35951 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 10,9 cm |
| Typ: | organizace v kuchyni |
| Typ dopňku: | odkapávač |
| Výška přepravní: | 29 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
