odkapávač na příbory 1 přihrádka čtvercový PH mix barev
Kód: MA-245487
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odkapávač na příbory, 1 přihrádka, čtvercový, PH mix barev. rozměry: 10,5 x 10,5 x 13 cm materiál: plast mix barev: bílá, granit, béžová, hnědá, červená Čtvercový odkapávač na příbory je užitečný pmoocník do kuchyně, který slouží k odkapání přebytečné vody z právě umytých příborů, nožů a dalšího kuchyňského nářadí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8595096911276 |
| Hloubka přepravní: | 10,3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 1,326125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10,3 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
