odkapávač na příbory 3 přihrádky oválný PH mix barev
Kód: MA-226431
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odkapávač na příbory, 3 přihrádky, oválný, PH mix barev. materiál: plast mix barev: bílá, bílý granit, béžový granit, hnědá Odkapávač na příbory se třemi přihrádkami je užitečný pmoocník do kuchyně, který slouží k odkapání přebytečné vody z právě umytých příborů, nožů a dalšího kuchyňského nářadí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8594020081689 |
| Hloubka přepravní: | 21,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,164 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 1,8447 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Typ: | organizace v kuchyni |
| Typ dopňku: | odkapávač |
| Výška přepravní: | 13,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
