odkapávač na talíře "hřeben" 37x11cm PH mix barev (089)
Kód: MA-256521
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odkapávač na talíře "hřeben" 37 x 11 cm, PH mix barev (089). rozměry: 37 x 11 cm materiál: plast mix barev: bílá, růžová, modrá, zelená, béžová, šedá Odkapávač zachytí přebytečnou vodu z umytých talířů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590474900606 |
| Hloubka přepravní: | 57,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,184 kg |
| Objem přepravní: | 29,9 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
