odkapávač plato 50x40cm PH GR
Kód: MA-300331
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odkapávač plato 50 x 40 cm PH šedý. rozměry: 50 x 40 cm materiál: plast barva: granit Jednoduchý odkapávač na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8590127700126 |
| Barva: | šedá |
| Hloubka přepravní: | 39,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,49 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 4,888125 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 49,5 cm |
| Typ: | organizace v kuchyni |
| Typ dopňku: | odkapávač |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
