odlivka 25ml SEVILLA s uchem (6ks)
Kód: MA-268415
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odlivka 25 ml, SEVILLA, s uchem (6 ks). objem: 25 ml materiál: sklo balení: 6 ks Odlivka SEVILLA z čirého skla ve tvaru hospodského půllitru s ouškem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8591022214886 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,466 kg |
| Objem přepravní: | 0,855 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
