odlivka 28ml BOSTON
Kód: MA-267295
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odlivka 28 ml BOSTON. objem: 28 ml výška: 9,5 cm horní průměr: 4,4 cm dolní průměr: 4,5 cm Odlivka na noze BOSTON je vyrobena z čirého skla. Najde své využití v restauraci, ale i v domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022211328 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,086 kg |
| Objem přepravní: | 0,1536 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 9,6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
