odlivka 30ml VERONA (6ks)
Kód: MA-268204
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odlivka 30 ml, VERONA (6 ks). objem: 30 ml průměr: 4,2 cm výška: 5 cm materiál: sklo barva: čirá myčka: ano balení: 6 ks Sada odlivek VERONA se skládá z čirých skleněných odlivek se silnější stěnou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8591022141564 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,27 kg |
| Objem přepravní: | 0,66 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
