odlivka 40ml (6ks) silnější typ
Kód: MA-387055
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odlivka 40 ml (6 ks) silnější typ. objem: 40 ml průměr: 5 cm býška: 5,5 cm materiál: sklo narva: řirá myčka: sno 6dílná sada odlivek 40 ml se skládá z čirých skleněných odlivek se silnější stěnou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8719202843170 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,374 kg |
| Objem přepravní: | 1,0092 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8,7 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 5,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
