odlivka 40ml (6ks)
Kód: MA-325137
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odlivka 40 ml (6 ks). objem: 40 ml materiál: sklo barva: čirá balení: 6 ks Tradiční odlivka najde zcela jistě své využití v hospodě, restauraci, ale i v domácnosti. Sklenice je určená převážně ke konzumaci alkoholu. Je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8591022131466 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,44 kg |
| Objem přepravní: | 1,0944 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 7,6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
