odlivka 40ml MERUŇKA (6ks)
Kód: MA-325132
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odlivka 40 ml MERUŇKA (6 ks). objem: 40 ml průměr: 4,4 cm výška: 7 cm balení: 6 ks Tradiční odlivka s motivem meruněk najde zcela jistě své využití v hospodě, restauraci, ale i v domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8590419043184 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,43 kg |
| Objem přepravní: | 1,02 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
