odlivka 40ml VALUE (6ks)
Kód: MA-287759
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 6773505561881 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,35 kg |
| Objem přepravní: | 1,08 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
