odlivka dvojcejch 20ml,40ml, CHILE
Kód: MA-325139
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odlivka dvojcejch 20 ml, 40 ml, CHILE. objem: 40 ml materiál: sklo barva: čirá dekor: ne Tradiční odlivka najde zcela jistě své využití v hospodě, restauraci, ale i v domácnosti. Sklenice je určená převážně ke konzumaci alkoholu. Tato odlivka je odlišná díky dvojcejchu na 20 ml a 40 ml. Je vhodná do myčky na nádobí. Prodává se v balení po 6 ks.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022174395 |
| Hloubka přepravní: | 5,1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 0,226287 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5,1 cm |
| Výška přepravní: | 8,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
