odlivka lisovka 20ml s cejchem
Kód: MA-232022
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 20 ml materiál: sklo barva: čirá Tradiční sklenice, která najde své využití v hospodě, restauraci, ale i v domácnosti. Sklenice je určená převážně ke konzumaci alkoholu a vyráběná s cejchem. Je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8581781128135 |
| Hloubka přepravní: | 3,7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,050653 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 3,7 cm |
| Výška přepravní: | 3,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
