odlivka lisovka 40ml s cejchem
Kód: MA-232023
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 40 ml materiál: sklo barva: čirá Tradiční sklenice, která najde své využití v hospodě, restauraci, ale i v domácnosti. Sklenice je určená převážně ke konzumaci alkoholu a vyráběná s cejchem. Je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8590419232014 |
| Hloubka přepravní: | 18,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,092 kg |
| Objem přepravní: | 1,2432 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 4,2 cm |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
