odměrka 0,25l s potiskem PH TRA CULINARIAÍ
Kód: MA-287593
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plastová odměrka o objemu 0,25 l je vhodná pro odměřování sypkých i tekutých potravin díky přehledným stupnicím. Odměrka je opatřena stupnicí na kokos, mleté ořechy, krupičku, kakao, cukr moučka, cukr a objem v ml nebo na šálky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022446546 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 1,26 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
