odměrka 1,5l s měrkou PH TRA CULINARIAÍ
Kód: MA-287595
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plastová odměrná nádoba CULINARIA o objemu 1,5 l na měření nejrůznějších surovin. Odměrná nádoba je vyrobena z praktického transparentního plastu s rukojetí a výlevkou o šířce 14 cm a výšce 12,5 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022507629 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 4,095 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
