odměrka 1l PH TRA 04
Kód: MA-256371
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odměrka 1 l, PH TRA 04. objem: 1 l materiál: plast barva: transparentní Praktcká odměrka s uchem a výlevkou pro snadnou manipulaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8590474908800 |
| Hloubka přepravní: | 58 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,114 kg |
| Objem přepravní: | 38,28 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16,5 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
