odměrka 1l s měrkou PH BÍ
Kód: MA-581158
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odměrka 1 l, s měrkou, PH BÍ. objem: 1 l materiál: plast barva: bílá Plastová odměrka s uchem, výlevkou a stupnicí pro odměření tekutin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8003507440104 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 1 l |
| Objem přepravní: | 2,484 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11,5 cm |
| Typ nádoby: | příslušenství |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
