odměrka 1l s potiskem PH TRA
Kód: MA-266140
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odměrka 1 l, s potiskem, PH TRA. objem: 1 l výška: 11,5 cm materiál: plast barva: transparentní Kuchyňská odměrka CULINARIA je vhodná pro odměřování sypkých i tekutých surovin, díky přehledným stupnicím. Suroviny můžete měřit v několika měrných jednotkách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 4052396084016 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem přepravní: | 4,06 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
