odměrka 2l s měrkou PH BÍ
Kód: MA-581153
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odměrka 2 l, s měrkou, PH BÍ. objem: 2 l materiál: plast barva: bílá Plastová odměrka s uchem, výlevkou a stupnicí pro odměření tekutin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8003507440203 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 13,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,158 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 2 l |
| Objem přepravní: | 2,916 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13,5 cm |
| Typ nádoby: | příslušenství |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
