odměrka 3l s měrkou PH BÍ
Kód: MA-581159
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odměrka 3 l, s měrkou, PH BÍ. objem: 3 l materiál: plast barva: bílá Plastová odměrka s uchem, výlevkou a stupnicí pro odměření tekutin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8003507440302 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,236 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 3 l |
| Objem přepravní: | 6,5625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Typ nádoby: | příslušenství |
| Výška přepravní: | 17,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
