odměrka barová 20/40ml nerez AKCENT
Kód: MA-287592
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odměrka barová 20 / 40 ml, nerez, AKCENT. objem: 20 / 40 ml materiál: nerez Barová odměrka AKCENT, z nerezové oceli, je ideálním pomocníkem pro přípravu alkoholických míchaných nápojů nebo koktejlů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022528181 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,42 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
