odměrka-hrneček 0,25l s potiskem PH TRA
Kód: MA-259384
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odměrka - hrneček 0,25 l, s potiskem, PH TRA. objem: 0,25 l materiál: plast barva: transparentní Praktická odměrka s potiskem a uchem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590394011604 |
| Hloubka přepravní: | 7,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Objem přepravní: | 0,6688 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 8,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
