odměrka kuchyňská 0,5l skleněná
Kód: MA-200530
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odměrka kuchyňská 0,5 l, skleněná. objem: 0,5 l materiál: sklo Odměrka z borosilikátového skla. Je vyrobena z kvalitního a tepelně odolného borosilikátového skla SIMAX. Její údržba je velice snadná - lze mýt v myčce. Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech. Výrobky z hlediska zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti při používání podléhají dozoru státních kontrolních orgánů České republiky. Vyrobeno ze skla bez obsahu kadmia a olova. Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Myjte jemnými mycími prostředky, které sklo nepoškrábou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8593419327704 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,286666666666667 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,9296 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 13,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
