odměrka kuchyňská 1,0l skleněná vysoká
Kód: MA-200531
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 1,0 l materiál: varné sklo odolné teplotám od – 40 °C do + 300 °C popisky na odměrce: v mililitrech, pintech a gramech Kuchyňská odměrka z varného skla má praktickou výlevku, která Vám usnadní manipulaci s tekutinou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8593419301360 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 16,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,295 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 1 l |
| Objem přepravní: | 2,59875 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10,5 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
